Działka budowlana 39 arów

gm. ZAbierzów, miejscowość: Zelków…

Jeśli szukasz działki blisko Krakowa, z dobrą komunikacją ale cenisz sobie możliwości rekreacyjne, które dają mniejsze miejscowości to nie szukaj dalej. Prezentuje działkę w otoczeniu pięknych bogatych tras rowerowych i spacerowych, działkę wokół której czuć wyjątkową aurę Doliny Kluczwody obfitującą w całe szeregi grup jurajskich skał i malownicze krajobrazy jakby na wyciągnięcie ręki.
39 arów twojego prywatnego azylu z intymnym dojazdem do samej nieruchomości to niezliczone możliwości nawet dla najbardziej wymagających klientów.


Przybliżone wymiary: 31m x 137m x 31m x 137m 

 

Na sprzedaż jest 39 arów
zadzwoń do mnie i umów się na prezentacje.

MEDIA: prąd, woda, kanalizacja, gaz w najbliższym sąsiedztwie.

Oznaczenie w MPZP: 8MN3

  • Zabudowa budynków mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej
Dostęp do drogi publicznej przez drogę wewnętrzną (udział w drodze).
Około 300 m drogi wewnętrznej (w tym ok 150m utwardzona)
Bezpośredni wyjazd na ul. Jana Pawła II 

Mapa Google

Zobacz działkę na mapach Google

Mapa Geoportal

Zobacz działkę i jej parametry w Geoportalu.

Cena: 699 000 PLN

17 923 PLN za ar

Identyfikator działki: 121905_5.000
Województwo: małopolskie, Powiat: krakowski, Gmina: Zabierzów, Obręb: Zelków, Numer działki: 000

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Tomkiel Sp. z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Tomkiel Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Tomkiel Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Subskrybcja

Newsletter

CHCESZ OTRZYMYWAĆ PODOBNE OFERTY?
wpisz swój adres e-mail i wyślij