DZIAŁKA BUDOWLANO ROLNA 10 AR

gm. Wieliczka, miejscowość: Podstolice…

Jeśli szukasz działki blisko Krakowa, ale cenisz sobie możliwości rekreacyjne, które dają mniejsze miejscowości to nie szukaj dalej. Prezentuje działkę blisko Ośrodka Narciarskiego Podstolice SKI, działkę w otoczeniu pięknych górzystych widoków, bogatych tras rowerowych i spacerowych. Działka o powierzchni 10 arów
budowlanych to Twoja przestrzeń by czuć się wypoczętym każdego dnia.

 

10 ar powierzchni na Twój wymarzony dom z intymnym ogrodem to idealna inwestycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w otoczeniu widokowych krajobrazów. 

W ofercie działka 10 ar o numerze 315/B lub 315/C z udziałem w drodze wewnętrznej (315/D)

W ofercie możliwość kupienia działki budowlano rolnej 315/A, o powierzchni 31 arów! (napisz do mnie po więcej informacji)

 

 

Na sprzedaż 10 ar

MEDIA: prąd

Oznaczenie w MPZP części budowlanej: 337MN

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

  • Podstawowym przeznaczeniem terenów MN jest: 
  • Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe, zgodnie z przepisami odrębnymi; 
  • Zabudowa zagrodowa, z możliwością wydzielenia lokalu, oraz prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego; 
  • Zabudowa i zagospodarowanie towarzyszące zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej i funkcjonalnie z nią związane

Translator
 
 
 
 
Dostęp do działki przed drogę publiczną dojazdową 
 

Mapa Google

Zobacz działkę na mapach Google

Mapa Geoportal

Zobacz działkę i jej parametry w Geoportalu.

Cena: 179 000 PLN

17 900 PLN za ar

Identyfikator działki:
Województwo: małopolskie, Powiat: Wielicki, Gmina: Wieliczka, Obręb: Podstolice, Numer działki: 315

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Tomkiel Sp. z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Tomkiel Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Tomkiel Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Subskrybcja

Newsletter

CHCESZ OTRZYMYWAĆ PODOBNE OFERTY?
wpisz swój adres e-mail i wyślij