zakup

Chcesz kupić nieruchomość

Czasami wystarczy trochę szczęścia, aby znalezienie odpowiedniego mieszkania przebiegło szybko i sprawnie. Najczęściej jednak samodzielne serfowanie po stronach portali nieruchomości wymaga od nas czasu na przeglądanie ofert, dzwonienie i pisanie e-maili, czy spotykanie się w celu zobaczenia mieszkania. Inni poszukujący mieszkania, których jest sporo, nie śpią. Warto na bieżąco odwiedzać portale, żeby w porę zadzwonić, gdy pojawi się ciekawa i odpowiednia oferta.

Jeśli nie mamy wystarczającej ilość czasu, żeby samodzielnie przeglądać oferty możemy to zlecić pośrednikowi. Nie chcemy przecież, żeby przepadła nam jakaś ciekawa oferta.

Dobry pośrednik nieruchomości, na podstawie Twoich oczekiwań, potrafi szybko wyłowić odpowiednie mieszkanie z tysiąca dostępnych ofert na portalach jak też z własnych katalogów. Szczegółowo zaprezentuje mieszkanie, zadba o sporządzenie umowy i poprowadzi negocjacje ceny końcowej.

Zaoszczędzenie przez Ciebie czasu ma oczywiście swoją cenę, ale porozmawiamy o naszym wynagrodzeniu podczas spotkania. W przypadku najmu mieszkania jest to zazwyczaj wysokość czynszu za jeden miesiąc. Poszukiwaniem nieruchomości możesz zająć się samemu, jeśli jednak pracujesz, nie chcesz siedzieć przed monitorem przez wiele godzin, a ponadto słabo orientujesz się w rynku nieruchomości to może powierzenie szukania nieruchomości pośrednikowi jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas i poznać najlepsze oferty jeszcze przed ich oficjalną publikacją na rynku napisz do nas. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i możliwościach współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z pośrednikiem to przede wszystkim oszczędność czasu i korzyści finansowe dla klienta sprzedającego i kupującego.