Działka budowlano rolna 54 ar

gm. Wieliczka, miejscowość: Podstolice…

Jeśli szukasz działki blisko Krakowa, ale cenisz sobie możliwości rekreacyjne, które dają mniejsze miejscowości to nie szukaj dalej. Prezentuje działkę blisko Ośrodka Narciarskiego Podstolice SKI, działkę w otoczeniu pięknych górzystych widoków, bogatych tras rowerowych i spacerowych. Działka o powierzchni 36 arów
budowlanych oraz 21 arów działki rolnej to Twoja przestrzeń na zagospodarowanie niemal wszystkiego co potrzebujesz by czuć się wypoczętym każdego dnia.

 

54 ary powierzchni na Twój wymarzony dom z ogrodem za jedynie 9200 PLN/ar to idealna inwestycja dla niezależnych osób, które w kwestii wymarzonego miejsca nie chcą iść na kompromis. Może chciałbyś podzielić działkę lub zamieszkać blisko kogoś z rodziny? Tym bardziej ta oferta jest dla Ciebie! 

Powierzchnię można podzielić na minimalne działki po 10 arów, a to oznacza np że możesz mieć dwie działki po 10 ar i zostanie Ci jeszcze ponad 30 arów działki budowlano-rolnej! 

 

Przykład:

Możesz zostawić sobie działkę 31 ar + działkę 10 ar wykorzystać dla siebie lub rodziny + masz jeszcze jedną działkę 10 ar, którą możesz sprzedać, a to oznacza, że koszt inwestycji staje się minimalny, a oferta okazyjna!

 

(posiadam szkic wstępnego podziału od lokalnego geodety)

 

 

Jeśli interesuje Cię opcja tylko 10 arów (to kliknij tu)

 

Na sprzedaż 54 ary

MEDIA: prąd

Oznaczenie w MPZP części budowlanej: 337MN

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

  • Podstawowym przeznaczeniem terenów MN jest: 
  • Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe, zgodnie z przepisami odrębnymi; 
  • Zabudowa zagrodowa, z możliwością wydzielenia lokalu, oraz prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego; 
  • Zabudowa i zagospodarowanie towarzyszące zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej i funkcjonalnie z nią związane

Translator
 
 
 
 
Dostęp do działki przed drogę publiczną dojazdową 
Przybliżone wymiary: 24m x 209m x 29m x 211m

Mapa Google

Zobacz działkę na mapach Google

Mapa Geoportal

Zobacz działkę i jej parametry w Geoportalu.

Cena: 499 000 PLN

9200 PLN za ar

Identyfikator działki:
Województwo: małopolskie, Powiat: Wielicki, Gmina: Wieliczka, Obręb: Podstolice, Numer działki: 315

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Tomkiel Sp. z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Tomkiel Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Tomkiel Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Subskrybcja

Newsletter

CHCESZ OTRZYMYWAĆ PODOBNE OFERTY?
wpisz swój adres e-mail i wyślij